Wyruszasz na wczasy lub ewentualnie w podróż firmową do innego miasta czy też kraju? Na miejscu chcesz zwiedzić jak najwięcej, przewożąc rodzinę bądź współpracowników do okolicznych miast?

samochody do wynajęcia Kraków Balice

Kiedyś jedynym słusznym rozwiązaniem byłyby taryfy czy też prywatny transport – dzisiaj o wiele poprawniejszą i tańszą alternatywą są wypożyczalnie aut, które szturmem zdobyły serca amerykanów i pomału przekonują do siebie też europejczyków, w tym też polaków.
Coraz więcej propozycji krajowych wypożyczalni aut ujawnia, że potrzebujemy aut w określonym czasie. Co znacznie więcej, wypożyczalnie aut stają się standardem nie wyłącznie dla podróży firmowych, ale również do tych prywatnych, gdy potrzebujemy prędkiego oraz nieograniczonego transportu w danym regionie.

wypożyczalnia samochodów Kraków dworzec pkp

Koszty najmu auta
Przejdźmy wobec tego do sedna – jakie są koszty wynajmu samochodu? To zależy od tego, jakie auto pragniemy wydzierżawić oraz na jak długi okres. Wyjeżdżając na dwutygodniowe wczasy, należałoby pomyśleć o wynajmie na pełen okres urlopu. Dlaczego? Ponieważ najem tylko na parę dni może być dużo droższy niż wynajem na tydzień czy też dwa tygodnie. Ta reguła dotyczy nie tylko turystów, niemniej jednak też przedsiębiorców, którzy potrzebują samochodów podczas podróży służbowej.
Na cenę ma również wpływ rodzaj auta. Bogata w akcesoria limuzyna będzie dużo droższa niż proste rodzinne auto (jakie też nie musi być pozbawione wygód rodzaju klimatyzacja czy fotelik dla dziecka, który coraz częściej jest w standardowym wyposażeniu). Nie zmienia to jednakże faktu, że wypożyczalni aut jest tak wiele, że musiało to odbić się na cenach – mniejszych opłatach dla Kontrahentów.